


Корпус перемикача потоку 1 М777 проточного водонагрівача Atlantic
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: МЕ00001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний корпус перемикача протоку для проточного водонагрівача Atlantic M777.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип комплектуючого | Аксесуари |
| Потужність | 10 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 22 мм |
| Довжина корпусу | 130 мм |
| Довжина різьби | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



