


Елемент нагрівальний 2200W стеатитовий сухий Atlantic 230/380V Ø 47мм L=420мм
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 099022
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний стеатитовий «сухий» тен потужністю 2200 Вт для водонагрівачів Atlantic Steatite Central Domestic VM 200
Можливість комутації до мережі 230В і також до 380В
«Сухий» - це означає, що нагрівальний елемент перебуває в спеціальній колбі і не контактує з водою всередині водонагрівача.
Виробник: Atlantic ССЕ, Франція
Представлені запчастини 100% оригінальні, використовувані під час виробництва водонагрівачів на підприємствах Аtlantic Group.
Кожна запчастина поставляється в оригінальній упаковці з інформаційною етикеткою з технічними характеристиками.
Гарантія на запчастини (крім магнієвих анодів) - 6 місяців від дати
продажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 47 мм |
| Довжина корпусу | 420 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| кераміка | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



