
Трубчастий нагрівальний елемент 230V 1200W довжина трубки L350 mm
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 030709
Оригінальний мідний нагрівальний елемент для водонагрівачів Atlantic
Опис
Тен для бойлера Atlantic L-350 RСF 1200W/230V Thermotech
Прямий ТЕН зі зворотним загином, потужністю 1,2 кВт і напругою 220В, має притискне кріплення до бака та стандартний виліт контактної групи. Притискний фланець діаметром 48мм., в нього впаяно сам ТЕН і трубка під терморегулятор, зовнішній діаметр трубки ТЕНу 8,5мм., внутрішній діаметр трубки під терморегулятор 6,5мм.
Основні характеристики
Потужність: 1200Вт
Напруга: 220V
Матеріал оболонки: Мідь
Настановний габарит: 350мм.
Тип фланця: Притискний
Матеріал фланця: Латунь
Діаметр фланця: 48мм.
Кількість трубок під датчик: 1
Діаметр трубки датчика: 8.5мм.
Тип контактів: Хомутовий роз'єм
Місце під анод: відсутні
Виробництво: Thermotech (Єгипет)
Гарантія 3 місяць
Використовується в моделях
851421 Atlantic Opro Ego VM 080 D400S (1200W)
861393 Atlantic Opro Ego VM 100 D400S (1200W)
951275 Atlantic Opro Classic VM 80 N4 (1200W)
951278 Classic Eco VM 80 N4Ls (1200W)
951276 Round Eco VMR 80 (1200W)
Виробник: Thermotech, Єгипет
Представлені запчастини 100% оригінальні, використовувані під час виробництва водонагрівачів на підприємствах Atlantiс Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotech |
| Країна виробник | Єгипет |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 37 мм |
| Довжина корпусу | 350 мм |
- Ціна: 750 ₴



