


Терморегулятор капілярний Atlantic з ручкою для регулювання температури довжина капіляра 350 мм
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 030699
Оригінальний терморегулятор для водонагрівачів Atlantic з ручкою для зовнішнього регулювання
Термостат TSX 011024 FLAG L350 E53 R68 S83 GY
Основні характеристики:
Е53- еко режим (У цьому режимі досягається найбільший нагрів води при мінімальних витратах електроенергії) 53 градусів
R68- максимальна температура нагріву 68 градуси
S83 - захист (safety) температура спрацювання кнопки теплового захисту 83 градуси
L=350 mm
Виробник: Cotherm (Франція)
Представлені запчастини 100% оригінальні, використовувані під час виробництва водонагрівачів на підприємствах Atlantiс Group.
Гарантія на запчастини (крім магнієвих анодів) — 6 місяців від дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cotherm |
| Країна виробник | Франція |
| Тип комплектуючого | Терморегулятор |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 52 мм |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 68 градусів |
| температура єко режим(град) | 53 |
| температура спрацювання теплового захисту (град) | 83 |
- Ціна: 800 ₴



