


Керамічний нагрівальний елемент 1800Вт 230В Genius
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 060178F
Опис
ТЕН для бойлера Атлантик 1800 Вт керамічний (оригінальний)
Керамічний ТЕН сухого типу потужністю 1,8 кВт і напругою 230 В.
Зовнішній діаметр нагрівальної частини ТЕНу — 47 мм. Встановлюється у водонагрівачі Атлантик.
Основні характеристики
Потужність: 1800 Вт
Напруга: 230 В
Матеріал оболонки: Кераміка
Установчий габарит: 320 мм
Загальна довжина: 368 мм
Діаметр ТЕНу: 47 мм.
Кількість контактів: 2
Місце під анод: Без місця під анод
Призначений для встановлення у водонагрівачах:
Atlantic Steatite Genius
841330 Atlantic Steatite Genius VM 050 D400S-3E-C
851349 Atlantic Steatite Genius VM 080 D400S-3E-C
851355 Atlantic Steatite Genius VM 100 D400S-3E-C
Atlantic Steatite Genius WI-FI
841331 Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 050 D400S-3E-CW
851356 Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 080 D400S-3E-CW
851353 Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW
Виробник: Thermotech, Єгипет
Представлені запчастини 100% оригінальні, використовувані під час виробництва водонагрівачів на підприємствах Atlantiс Group.
Кожна запчастина постачається в оригінальному пакованні з інформаційною етикеткою з технічними характеристиками.
Гарантія на запчастини (крім магнієвих анодів) — 6 місяців від дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 47 мм |
| Довжина корпусу | 368 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кераміка |
- Ціна: 2 100 ₴



