
Трубчатый нагревательный элемент 230V 1500W длина трубки L450 mm
800 ₴
- Готово к отправке
- Код: 030711
Оригинальный медный нагревательный элемент для водонагревателей Atlantic
Опис
Тен для бойлера Atlantic L-450 RСF 1500W/230V Thermotech
Прямий ТЕН зі зворотним загином, потужністю 1,5 кВт і напругою 220В, має притискне кріплення до бака та стандартний виліт контактної групи. Притискний фланець діаметром 48мм., в нього впаяно сам ТЕН і трубка під терморегулятор, зовнішній діаметр трубки ТЕНу 8,5мм., внутрішній діаметр трубки під терморегулятор 6,5мм.
Основні характеристики
Потужність: 1500Вт
Напруга: 220V
Матеріал оболонки: Мідь
Настановний габарит: 450мм.
Тип фланця: Притискний
Матеріал фланця: Латунь
Діаметр фланця: 48мм.
Кількість трубок під датчик: 1
Діаметр трубки датчика: 8.5мм.
Тип контактів: Хомутовий роз'єм
Місце під анод: відсутні
Виробництво: Thermotech (Єгипет)
Гарантія 3 місяці
Використовується в моделях
861392 Atlantic Opro Profi VM 120 D400S (1500W
Производитель: Thermotech, Египет
Представленные запчасти 100% оригинальные, используемые при производстве водонагревателей на предприятиях Atlantiс Group.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermotech |
| Страна производитель | Египет |
| Тип комплектующего | ТЭН |
| Материал | Медь |
| Мощность | 1.5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Диаметр корпуса | 47 мм |
| Длина корпуса | 450 мм |
- Цена: 800 ₴



